Louis XVIII (1814-1824). 2 ex. 1815 A Paris.... - Lot 83 - A.Blanchy | E.Lacombe - Bordeaux Chartrons - Bordeaux Enchères

Lot 83
Estimation :
350 - 350 EUR
Result : 420EUR
Louis XVIII (1814-1824). 2 ex. 1815 A Paris. 6,39 et 6,42 g. F 517 G 1026 - TTB/Sup.