Hongrie. François Joseph (1848-1916). 8 Forint... - Lot 282 - A.Blanchy | E.Lacombe - Bordeaux Chartrons - Bordeaux Enchères

Lot 282
Estimation :
220 - 220 EUR
Result : 380EUR
Hongrie. François Joseph (1848-1916). 8 Forint 20 Francs or 1876 KB. 6,42 g. 4 Forint 10 Francs or. 1884 KB kremnitz. 3,23 g. - 2 monnaies TTB et Sup.