Venezuela. 20 Bolivares or 1911. 6,46 g.... - Lot 311 - A.Blanchy | E.Lacombe - Bordeaux Chartrons - Bordeaux Enchères

Lot 311
Estimation :
120 - 120 EUR
Result : 240EUR
Venezuela. 20 Bolivares or 1911. 6,46 g. TTB/Sup.