FOREIGN CONTEMPORARY GOLD - Saxon Albertine. Johann (1854-73 - Lot 383

Lot 383
Estimation :
600 - 700 EUR
FOREIGN CONTEMPORARY GOLD - Saxon Albertine. Johann (1854-73). 20 Marks 1872 and 1873 E. 7.92 and 7.93. 2 ex. TTB+/Sup.