ROMAN BRONZE - Aggripa. Other example 11,19... - Lot 110 - A.Blanchy | E.Lacombe - Bordeaux Chartrons - Bordeaux Enchères

Lot 110
Estimation :
120 - 150 EUR
ROMAN BRONZE - Aggripa. Other example 11,19 g. C3 TTB+/Sup.